www.pantalejcafe.co.nr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Muzika, Filmovi, Igrice, Programi
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Sportske Vesti

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


pol : Male
broj poruka : 639
godina : 39
Lokacija : Nis

Sportske Vesti Empty
20100406
PostSportske Vesti

Antić: "Igrači iz naše lige moraju da me uvere da mogu da budu korisni"

Sportske Vesti Antic-veca11559320100303031627 Sportske Vesti Antic8212020091118130552


Naš selektor malo razočarao Japance iskrenom konstatacijom da imaju male šanse za prolazak u drugu rundu, iako oni proklamuju polufinale kao cilj. Selekcija JSL je na ispitu, moraju da pokažu selektoru da neki od njih mogu da budu plus za ekipu u Južnoj Africi. "Nećemo biti turisti", ponovio Antić.
Radomir Antić je privukao ogromnu pažnju japanskih medija, tamošnju javnost je zanimalo kako procenjuje šanse Japana u Južnoj Africi. Naš selektor govori uvek ono što misli.

„Teško će Japan u drugi krug, Holandija i Danska imaju kulturu igre, to su jake ekipe, a ne treba zaboraviti ni Kamerun jer Eto uvek može da vam da gol. Moraćete da budete maksimalno organizovani u odbrani, ako želite šansu da se borite za osminu finala“, rekao je Antić domaćinima.

Ovo je za njih hladan tuš, jer je selektor Okada postavio za cilj polufinale. Treba reći da Japanci, ako izuzmemo SP na kome su bili domaćini, nikada nisu dobili meč na Mondijalu.

O našim šansama, Antić je rekao.

„Grupa je teška, ali nadamo se najboljem. Privilegija je trenirati Srbiju koja prvi put ide na SP kao samostalna država. Nećemo tamo biti turisti, uveren sam u dobar rezultat“, kaže sppski selektor.

Iako Srbija nije u najjačem sastavu u Japanu, on traži od igrača iz domaće lige da pokažu šta znaju.

„Oni imaju priliku da me uvere da mogu da budu od koristi u Južnoj Africi“, konstatovao je Antić.

Na pitanje tamošnjih novinara da li je trka za mesta u reprezentaciji otvorena, Antić je upotrebio svoju omiljenu rečenicu.

„Nikad se ne izuvam pre vode“, zaključio je naš selektor.
Back to top Go down
http://pantalejcafe.co.nr
Share this post on: reddit

Sportske Vesti :: Comments

No Comment.
 

Sportske Vesti

Back to top 

Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.pantalejcafe.co.nr :: portal-
Jump to: